Start arrow Artykuły arrow Porady nie od parady. arrow Maptun w Polsce!
Maptun w Polsce! Drukuj Email
11.05.2005.
Maptun w Polsce! Image
Pomiędzy firmami Maptun i Cemex została zawarta umowa, na mocy której spółka Cemex została wyłącznym importerem produktów Maptun na polski rynek.
Szwedzka firma Maptun, jest znanym producentem części tuningowych do samochodów marki Saab. Maptun od ponad 10 lat zajmuje się tworzeniem zestawów tuningowych do wszystkich modeli marki Saab, opartych o moduł sterowania silnikiem Trionic. Najnowsze wersje elektronicznego modułu Trionic, są najbardziej zaawansowanymi technologicznie systemami stosowanymi na rynku motoryzacyjnym.
Jednym z kluczowych elementów tuningowania współczesnych samochodów, jest znajomość oraz zrozumienie każdej informacji zawartej w pamięci komputera ECU. Do zmiany tych parametrów, potrzebne jest wyrafinowane oprogramowanie. Inżynierowie firmy Maptun stworzyli narzędzie Trionic Tuning Tool, za pomocą którego można wykryć i zmienić każdy parametr ECU. Dzięki temu, wszystkie zestawy tuningowe Maptun, są dokładnie przetestowane i bezpieczne dla silnika.
Maptun oferuje zestawy tuningowe zwiększające moc w przedziale od 40HP do ponad 200HP. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej www.maptun.pl. Zapraszamy do jej odwiedzenia. Dla członków klubu atrakcyjne rabaty!


 
« poprzedni artykuł
© 2007-2015 Saab Klub Polska