Start
Polskie blogi Saabowe. Dodawajcie kolejne! Drukuj Email
04.05.2014.

Nie macie lektury do porannej kawy? Poczytajcie polskie blogi Saabowe. Może nie mamy własnego SaabsUnited, ale w ostatnim czasie w sieci coraz częściej można natrafić na blogi poświęcone Jedynej Słusznej Marce. Przeważnie są one prowadzone przez właścicieli Saabów i dotyczą ich ukochanych aut, ale nie tylko. Zobaczcie krótką listę.

Blogi Saabowe
Fot. własne

Project Saab

Project Saab (ProjectSaab.blogspot.com) Blog Lukasha opowiadający o jego przygodzie z Saabem 900NG MY95. Autor ma ambitne plany dotyczące auta: gruntowny remont, a następnie wzmocnienie silnika do ok. 300KM. Na blogu opisuje i dokumentuje kolejne etapy drogi do wymarzonego samochodu. Nie jest co prawda prowadzony chronologicznie (Lukash rozpoczął pisanie od dodania "zaległych" wpisów, aby blog mógł "dogonić" aktualny status prac), ale nie przeszkadza to w lekturze.


Saab 99GL Regeneration

Saab 99GL Regeneration (Saab99GL-Regeneration.blogspot.com) Paweł podjął się ambitnego zadania: chce przywrócić dawną świetność Saabowi 99 GL z 1978 roku. Kupione "w porywie serca" auto wymaga sporo pracy, której autor nie boi się wykonać. Rozpoczął od napraw blacharskich i robi, co w jego mocy, żeby klasyczna, czterodrzwiowa Saabina wróciła na drogi w jak najlepszej kondycji. Sporo zdjęć.


Człowiek i jego Saab

Człowiek i jego Saab (saabolot93.blogspot.com) Mój własny blog, na którym opisuję perypetie z wymarzonym Saabem 9-3 I generacji. Staram się dokumentować wszystko, co się z nim dzieje, notować swoje spostrzeżenia z użytkowania Saabolotu, ale opisuję też swoje "historie drogowe" oraz co nieco o Marce Saab. Więcej nie napiszę, bo to nieładnie reklamować samego siebie. Po prostu wpadnijcie.


Saab Up

Saab Up (SaabUp.blogspot.com) Blog dobrze znanego w Saabowym gronie czejzee. Marcin dzień w dzień niestrudzenie przeszukuje internet, dostarczając czytelnikom świeżych porcji pięknych zdjęć. Zamieszcza też informacje związane ze swoim własnym 9-3 SS oraz ciekawostki związane z Saabami: gadżety, modyfikacje, itp. Oprócz bloga prowadzi też profil na Facebooku (o tej samej nazwie).


Znacie inne polskie blogi o Saabach? Dopisujcie je w komentarzach do tego wątku - zostaną dodane do listy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Złap nas w sieci


Fanklub 2010

Logowanie

Witaj Gość.


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!
 
Advertisement
Advertisement

Sonda

Jakiego koloru jest Twój Saab?
 

Wiadomości Klubowe

© 2007-2015 Saab Klub Polska